Patriots vs Chiefs: Rezultāti, statistika un svarīgākie notikumi

Gala rezultāts: Chiefs 41, Patriots 14

(Getija)

bonnie "gudrais" robbins

Ceturtā nedēļa Pirmdienas nakts futbols bija absurds Patriotu šovs, kas nožēlojami zaudēja ar 27 punktiem Chiefs.

Klikšķis šeit redzēt komandas un individuālo statistiku.

Lūk, kā tas samazinājās:

Pirmā ceturtdaļa

(Getija)

Divi nepabeigti no Tom Brady, un tas ir 3 & out par #Patrioti .

- Frenks Pimentels (@FrankBostonTank) 2014. gada 30. septembris

Piezemēšanās vadītāji

Jamaala Čārlza potīte, šķiet, nerada viņam problēmas ar otro nakts braucienu uz 1. leju. Dveins Bovs sekoja ar dažiem jardiem, kas iegūti, pateicoties Ērikam Fišeram, kurš atgrūda Čendleru Džounsu. Knile Džonss ieguva pirmo sitienu, kad Chiefs devās laukumā, bet Treviss Kelss sekoja ar pirmo pirmo sitienu. Čārlzs šogad pirmo reizi ieskrēja gala zonā, lai vadītu 'Chiefs' vienu piezemējumu.

Otrais ceturksnis

(Getija)

Knile Davis veica 48 jardu skrējienu priekšniekiem, kam sekoja pārsteidzošs Kelsas skrējiens. Starp Deivisu, Kelsu, Čārlzu un Smitu Patrioti strauji kritās.

ray donovan 7. sezona, 1. sērija

Jamaals Čārlzs to veica ATKAL, lai iegūtu otro spēles un sezonas piezemējumu. Tagad viņam ir 4 lomi par 66 jardiem.

Knile Deiviss turpināja savu sēriju pēc bumbas aizvešanas līdz 27 jardu līnijai. Bovs nesa bumbu tālāk, taču nespēja to nogādāt līdz pirmajai lejupejošajai līnijai, liekot KC to atgriezt Patriots rokās.

Knile Davis ir pārāk labs, lai būtu rezervists

- Džordans Lēmans (@JayLay25) 2014. gada 30. septembris

'Patriots' turpināja tuvoties gala zonai, kamēr Dveins Bovs pirmajā puslaikā sagādāja postījumus ar 33 jardu lomu. Mazākus ieguvumus uzkrāja Čārlzs, Eiverija un Kelsija, līdz pirmā puslaika beigām bija palikusi mazāk nekā minūte.

Viena lieta, ko es teikšu, ir tas, ka Dveins Bovs vienmēr parādās galvenajā laikā. Patīk uzmanības centrā.

Niks Džeikobs (@ Jacobs71) 2014. gada 30. septembris

cik bērnu ir el chapo

Līdz puslaika beigām bija palikušas 0 sekundes, Bovam pietrūka līdz vārtu līnijai, bet 'Patriots' tika piešķirts piecu jardu sods, bet 'Chiefs' - automātiskais pirmais sitiens. Kad bija palikusi viena izspēle, viņi iesita laukuma vārtos Puslaika sākumā Chiefs izvirzījās vadībā ar 17: 0 .

'Patriots' pirmajā puslaikā atdeva 303 jardus, visvairāk Beličika un 'Patriots' šajā laikā ir atteikušies.

Trešais ceturksnis

(Getija)

Pierakstīsimies pie Toma Breidija, un viņš vienkārši runā tik skaļi, cik vien spēj: http://t.co/yyeh2dbQeO pic.twitter.com/BORDl4GqxQ

- SB Nation (@SBNation) 2014. gada 30. septembris

Hali piebāza Brediju piespiest apgrozījumu, kas bija pirmā spēle pēc 7 bezrezultāta minūtēm.

Alekss Smits iemeta to Jamaala Čārlza uzticamajās rokās, lai Chiefs trešo reizi piezemētu spēli, lai panāktu rezultātu 24: 0 Chiefs.

'Patriots' vēlreiz pagrieza bumbu pēc tam, kad Breidijs un Edelmans nespēja koordinēt un CB Šons Smits satvēra bumbu priekšnieku labā. Kanzassitija savā laukumā ar vārtu guvumu panāca 27: 0.

Piezemēšanās Patriots

Brendons LaFels iesita bumbu 44 jardu TD pēc Shane Vereen palīdzības, kurš pirms tam bumbu nogāza lejā.

Džeks Raiens, 2. sezona, 5. sērija

Ceturtais ceturksnis

(Getija)

3. un 7. piespēle Donijai Eiverijai 27 jardus. #Vadinieki vispirms uz leju.

- BJ Kissels (@ChiefsReporter) 2014. gada 30. septembris

Eiverija izdarīja metienu cirkšņa zonā un atstāj laukumu, nespējot turpināt sēriju līdz beigu zonai ar 12:20, lai spēlētu.

Donija Eiverija izskatījās pēc iespējama cirkšņa sastiepuma. Labā kāja mazliet izslīdēja. #Vadinieki #NEvsKC

vai ivanka trumpis dabūja krūšu darbu

- Deivs Sīberts, M.D. (@DaveMSiebert) 2014. gada 30. septembris

Jamaals Čārlzs paklupa, zaudējot kontroli pār bumbu 2 jardus no gala zonas, taču izdevās nosargāt bumbu. Treviss Kels turpināja ar noķeršanu gala zonā, lai 'Chiefs' ceturto piezemējumu panāktu ar rezultātu 34-7.

'Chiefs' nozaga bumbu uzreiz pēc ceturtā piezemējuma, kad Breidijs caur Abdullas noķerto bumbu iesita gala zonā, lai 'Chiefs' piekto reizi piezemētu spēli, un izvirzīja viņus par 34 punktiem 'Patriots' labā. Beličiks pēc trešā apgrozījuma izvilka no spēles neapmierināto Breidiju.

Pēc tam, kad Breidijs atstāja laukumu atlikušajā nakts daļā, Pats izņēma bumbu pa laukumu, kas beidzās ar Gronka piezemējumu, panākot rezultātu 14-41.