UNC un Mičiganas lauka hokeja tiešraide: kā skatīties tiešsaistē

@UNCFieldHockeyFoto pieklājīgi no UNC lauka hokeja vietnē Twitter

Ar labāko numuru izliktie Ziemeļkarolīnas 'Tarheels' svētdien Čapelhilā, Ziemeļkarolīnā, ar otro numuru izliktajai Mičiganas 'Wolverines' spēkosies NCAA lauka hokeja čempionāta spēlē.

Spēles sākums pulksten 19.00. ET un tiks pārraidīts ESPNU televīzijā. Bet, ja jums nav kabeļa, šeit ir vairāki dažādi veidi, kā tiešsaistē bez maksas skatīties UNC un Mičiganas tiešraidi.

FuboTV

Jūs varat skatīties tiešraidi no ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNews un 130 un vairāk citu TV kanālu kanālā FuboTV. ESPN un ESPN2 ir iekļauti galvenā kanāla komplektā, savukārt ESPNU un ESPNews ir papildinājumā Sports Plus. Abus var iekļaut bezmaksas septiņu dienu izmēģinājumā:

FuboTV bezmaksas izmēģinājuma versija

Kad esat reģistrējies FuboTV, jūs varat skatīties UNC pret Mičiganu tiešraidē lietotnē FuboTV , kas ir pieejams jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android tālrunī, iPad vai Android planšetdatorā. Vai arī varat skatīties savā datorā izmantojot FuboTV vietni .

Spēli tiešraidē varat skatīties arī caur ESPN.com vai lietotni ESPN. Lai šādā veidā skatītos, jums būs jāpierakstās TV pakalpojumu sniedzējā, taču, lai to izdarītu, varat izmantot savus Fubo akreditācijas datus.

Ja nevarat skatīties tiešraidē, FuboTV ir arī 250 stundu mākoņa DVR vieta.

AT&T TV

AT&T TV ir četras dažādas kanālu paketes : Izklaide, izvēle, Ultimate un Premier. ESPN un ESPN2 ir iekļauti katrā iepakojumā, savukārt ESPNU un ESPNews ir iekļauti komplektā Choice un augstāk, taču, izmantojot bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, varat izvēlēties jebkuru paketi un jebkuru papildinājumu.

Ņemiet vērā, ka bezmaksas izmēģinājuma versija netiek reklamēta kā tāda, taču, reģistrējoties, šodien būs jāmaksā 0 USD. Ja skatāties, izmantojot datoru, tālruni vai planšetdatoru, maksa netiks iekasēta 14 dienas. Ja skatāties straumēšanas ierīcē savā televizorā (Roku, Fire Stick, Apple TV utt.), No jums tiks iekasēta maksa par pirmo mēnesi, taču, ja atcelsiet abonementu pirms 14 dienām, jūs joprojām varēsit saņemt pilnu atmaksu:

AT&T TV bezmaksas izmēģinājuma versija

Kad esat reģistrējies AT&T TV, jūs varat skatīties UNC un Mičiganu tiešraidē AT&T TV lietotnē , kas ir pieejams jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, Android tālrunī, iPad vai Android planšetdatorā. Vai arī varat skatīties savā datorā izmantojot AT&T TV vietni .

Spēli tiešraidē varat skatīties arī caur ESPN.com vai lietotni ESPN. Lai šādā veidā skatītos, jums būs jāpierakstās TV pakalpojumu sniedzējā, taču, lai to izdarītu, varat izmantot savus AT&T TV akreditācijas datus.

Ja nevarat skatīties tiešraidē, AT&T TV ir arī 20 stundu mākoņa DVR krātuve (ar iespēju jaunināt līdz 500 stundām).

Sling TV

ESPN un ESPN2 ir iekļauti Sling TV Sling Orange komplektā, savukārt ESPNU un ESPNews ir sporta papildu papildinājumā. Šī opcija neietver bezmaksas izmēģinājumu, taču tas ir lētākais ilgtermiņa straumēšanas pakalpojums ar ESPN kanāliem, kā arī pirmajā mēnesī varat saņemt 25 USD atlaidi:

Iegūstiet Sling TV

Kad esat reģistrējies Sling TV, jūs varat skatīties UNC pret Mičiganu tiešraidē lietotnē Sling TV , kas ir pieejams jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, Android tālrunī, iPad vai Android planšetdatorā. Vai arī varat skatīties savā datorā izmantojot Sling TV vietni .

Spēli tiešraidē varat skatīties arī caur ESPN.com vai lietotni ESPN. Lai šādā veidā skatītos, jums būs jāpierakstās TV pakalpojumu sniedzējā, taču, lai to izdarītu, varat izmantot savus Sling akreditācijas datus.

Ja nevarat skatīties tiešraidē, Sling TV ir iekļauts 50 stundu mākoņa DVR komplektācijā.

Hulu ar TV tiešraidi

Jūs varat skatīties tiešo ESPN, ESPN2, ESPNU, ESPNews un 65+ citu TV kanālu straumi, izmantojot Hulu ar TV tiešraidi , kuru varat izmēģināt bez maksas, izmantojot septiņu dienu izmēģinājumu:

Hulu ar bezmaksas TV tiešraidi

Kad esat reģistrējies Hulu ar tiešraidi, jūs varat skatīties UNC pret Mičiganu tiešraidē lietotnē Hulu , kas ir pieejams jūsu Roku, Roku TV, Amazon Fire TV vai Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, Android tālrunī , iPad vai Android planšetdators. Vai arī varat skatīties savā datorā izmantojot Hulu vietni .

Spēli tiešraidē varat skatīties arī caur ESPN.com vai lietotni ESPN. Lai šādā veidā skatītos, jums būs jāpierakstās TV pakalpojumu sniedzējā, taču, lai to izdarītu, varat izmantot savus Hulu akreditācijas datus.

Ja nevarat skatīties tiešraidi, Hulu ar tiešraides TV ir arī 50 stundu mākoņa DVR krātuve (ar iespēju jaunināt uz uzlaboto mākoņa DVR, kas nodrošina 200 stundas DVR vietas un iespēju pārtīt uz priekšu, izmantojot reklāmas).

UNC vs Mičiganas priekšskatījums

Divas labākās koledžas lauka hokeja komandas valstī svētdienas vakarā tiekas ar NCAA čempionātu, kad 1. vieta Ziemeļkarolīnā (18-1) Karenas Šeltonas stadionā Čapelhilā uzņem Mičiganas 2. numuru (15-2). , Ziemeļkarolīna.

Divkārtējā valsts čempiones titula ieguvēja Ziemeļkarolīnas “Tarheels” iekļuva finālā, ceturtdienas pusfināla kārtā ar 3: 0 uzvarot Aiovu ar ceturto numuru.

Tērheels, kurš Final Four izrāda 12. kārtas spēli pēc kārtas, 23. minūtē pārtrauca bezrezultāta dueli ar pirmkursnieces Keitijas Diksones pirmajiem vārtiem karjerā.

UNC 40. minūtē guva vārtus no pirmkursnieces Mijas Leonhardas un drīz pēc tam juniores Erinas Matsones, kura guva savas valsts vadošos 27. vārtus sezonā. Juniors ar 15 vārtiem 10 karjeras turnīra spēlēs ieņem otro vietu NCAA turnīra vēsturē.

Tērhela vecākā vārtsardze Amanda Hendrija izdarīja septiņus atvairījumus, tostarp piecus pēdējā ceturtdaļā. UNC šosezon nav ļāvis gūt vārtus divās NCAA turnīra spēlēs-2. maijā viņi ar 2: 0 izslēdza Stenfordu, lai iekļūtu Final Four.

UNC valsts titula spēlē parādīsies 20. reizi. Iepriekšējos 19 finālos, ieskaitot čempionu braucienus 2018. un 2019. gadā, 'Tarheels' ir 8-11. UNC ir bijusi dominējošā loma sportā, pēdējo trīs sezonu laikā tikai atmetot vienu sacensību.

Ar otro numuru izliktā Mičiganas 'Wolverines' iekļuva svētdienas čempionāta spēlē ar satriecošu uzvaru ar 2: 1 pār trešo numuru izlikto Luisvilu šaušanā, kas sekoja dubultā pagarinājumā.

Jaunākā Keitija Andersone izcīnīja uzvaru ar spēles uzvarētāju šautuves sestajā kārtā. Mičiganas sērijā ar rezultātu 4: 3 tika panākta trešā NCAA čempionāta spēle programmu vēsturē.

'Wolverines' trešajā ceturtdaļā pārtrauca bezrezultāta spēli ar pirmkursnieka Anuka Vena vārtu guvumu. Luisvila ceturtajā ceturtdaļā panāca neizšķirtu, 1:16 paliekot vadībā.

Mičiganā šobrīd notiek 12 uzvaru sērija, kurā viņi ielaida tikai trīs vārtus. Viņi 12 spēļu laikā pārspēja savus pretiniekus ar 28-3 un ir fiksējuši deviņus pārtraukumus, tostarp 2: 0 uzvarot Baklinu ceturtdaļfināla kārtā.

Mičiganas vārtsardze Anna Spīkera iekļuva Final Four ierindojās pirmajā vietā pēc gūtajiem vārtiem (.38) un atvairīja procentus (.895).

'Wolverines', kas spēlē savā sestajā 'Final Four', meklēs mājās pirmo titulu kopš 2001. gada.